Rock for people

Do Brodu jsem jel letos poprve. A hned vyfasoval žlutý obojek, který otvíral všechny dveře. Jel jsem ve středu jako fotograf mé oblíbené kapely Projekt Parabelum. Počasí si letos odpustilo eventuální anomálii a v úterý opět lilo a lilo. No všechno při starém. Mraky bahna, mraky lidí, bahenní zápasy a tak. Všude unavení, ale usměvaví guards. A připadalo mi, že organizace klapala, každý věděl co má dělat a všechno prostě fungovalo. Asi sem zařídím exkurzi managamentu mého podniku ;-). Dalším překvápkem byly froty na pivo. Maximálně 3 lidi. Ani jsem se nepokoušel spočíst kolik píp tam chrlilo Staropramen za 20,-. S tím i souvisí nadstandardní výběr jídel nejrůznějších kuchní a v dostatečném množství.

Celý den jsem se pohyboval kolem F:lter stage. Tam to po ránu slušně rozjeli Nahoře pes. Po nich se do toho opřeli Projekt Parabelum a publikum se začalo scházet pod pódiem.

projekt parabelum na rfp

..:: fotky ::..

Zvukř zařídil výborný zvuk a lidi se bavili. Karlos se opět zlepšil a celkový sound je tak kompaktnější. Pánové si hraní užívali. Reakce z publika byly pozitvní. Takže pohoda.

Potom jsem se toulal po areálu, zavítal do VIP stanu, popíjel pivka, ochutnal zdejší kuchně a užíval si pohodu.

Další kapelkou, kterou jsem shlédnul jsou Temperamento. Zahráli na Staropramen stage. Crazy kapela s prazvláštním vznikem a nečekaným vítězstvím v soutěži Coc-Cola Popstar. Hodně pohodová záležitost.

Rychlý přesun na F:lter stage a „cikánský punk“ TERNE ČHAVE. Lidi to byla slušná jízda. Jejich rytmy roztančily bosé, nebo v igelitech obalené nohy návštěvníků. Samozřejmě i ty obuté.

Potom jsem si dal KrucipĂĽsk. To jsem byl dole mezi diváky. Došlo mi, že zvukař má sadistický sklony. Byl to hodně velkej nářez. Prchnul jsem zpět na pódium.

krucipĂĽsk na rfp

Druidovský album doplnili oblíbenými staršímy kousky. Diváci pořádně zhoustli a evidentně se bavili.

A potom dorazily Kurtizány z 25 avenue. V pohodě a úsměvem.

k25a na rfp

..:: fotky ::..

Viděl jsem je už mockrát. A pořád mě to co dělají baví. Muzika má hlavu i patu a celkově to drží po hromadě. A neustále mě dostává Viking. Jeho bubnování je fakt úlet. K25A zahráli pár kousků z Chemie i něco starších pecek a rozjetí diváci si vyžádali přidavek. Jen na stage daving, kterým vyhrožoval moderující Anděl nedošlo.
Jo a Tome všechno nejlepší!

Na závěr jsem si dal na Staropramen stage Jolly Joker & PBU. Provětrali tu novou placku. Slyšel jsem z ní staré dobré žolíky a mám z toho radost.

A potom už jen naskočit do auta a dojet domů.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..