RB Kozzy Style 2006


Mlaďák

To co se dělo tento víkend u Kapllice nádraží nebylo dosud v Čechách k vidění. Po prvním odkladu se odjel na podmáčené louce na Kozích pláních další ročník RB Kozzy Style. Přijeli sem všichni co mají ruce a nohy a jezdili ti, co je nemají zrakvené.

Trať se za ty tři týdny moc nezměnila. Na nejhezčím freeride plácku nebylo potřeba nic měnit.
Dorazili jsme se Skřethem v sobotu odpoledne, vybalili z auta krámy a šlo se na věc. Louka už byla slušně zaplněná a dalo se tušit, že se budou dít věci.
Čerff se svojí crew dorazil před námi a evidentně si ježdění užíval. Posílal tam všechno mimo megakurvagapu. A to štýlo je paráda. Už v sobotu do toho rideři šli pěkně zostra. Nakonec je to vidět i fotkách. Kaschtan posílal snad všechno co jde včetně pokusů o High Jump polští střelci předváděli neskutečnou vyježděnost a nejen vzhledem k jejich věku, Klauzík, Cruzo, Maňas, Mlaďák a další si Kozzy pekelně dávali. Jezdilo se do večera.
Pak začala párty. Atypicky poklidná. Zahráli Sichrhajs. Docela prča se zvukem Surfařských kapel z konce šedesátek. Rozjelo se pogo a lidi se bavili. Zalehnul jsem před půlnocí a užil se nebývale klidnou noc.

Ráno jsem se vzbudil právě když slunce osvítilo gapy a ukázalo, že se letos pojede mimořádně na suchu.
Před devátou se po pláních proháněli první nedočkavci.
Závod byl jední slovem masakr. Každou jízdou jsem míň chápal. Mlaďákovy Supermany na 11 m doublu i ostrý pokusy o 360, nehorázný Kaschtanovo štýlo a beznohy z kurvagapu Hell clickery na 11m, Šwárovy čistotky na čemkoliv, Can-cany na všechny strany a nejlíp najednou Wojciecha „Wojtuse“ Goly (případně ze step upu), Beka Pupáka i Maňase a spousta dalších šíleností.
Smekám před všemi, kteří do toho šli.

Zkrátka počasí super, výborná atmosféra, spíkr v transu a spousta práce od pořadatelů, která občas není vidět, ale pozná se. Hlavně pořadatelům paří veliký dík a doufám, že i přes problémy se za rok zase na Kozzách potkáme.

Fotky:
Ježdění v sobotu (tréning)
Ježdění v neděli (závod)

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..