Fittipaldi is dead + ROXOR v Modrý vopici

Fittipaldi is dead v Modrý vopici

Tak dneska jsem si vyjel o kultovní klubohospody Modrá vopice. Zahráli tu industrialdancehardcorecabartoví Fittipaldi is dead spolu s industrialhiphopovými ROXOR. Uff. Vopice se důkladně zaplnila a mou hlavou se plížily myšlenky, co z ní po takovéto smršti asi zbyde.
Bubenice Hany Bunny ukázala, že je v ráži, když se ji podařilo během zvukovky FID polámat paličky.
Mlhu vyráběl Jindřich spolu s Karlosem. Následkem byla nejen nemožmost focení, ale i nutnost orientace v prostorech klubu pouze po hmatu. A to i za barem a na toaletách. Nakonec je to vidět i na fotkách.
Koncert se odehrával za naprosté tmy a pódium osvětlovala pouze lampička na klávesách Ing. Vikinga, který se vynořoval z mlhy jako přízrak. Se světlem nakonec vypomohl i Miky B.B., když nasadil své brýle.
Fittipaldi obohatili svůj repertoár o nové kousky. Pohodovou atmosféru zhatil drink nalitý do mixpultu. Tato nehoda rozhodila kapelu, publikum nikoli; to nechtělo své hrdiny pustit z pódia.

Roxor v Modrý vopici

Poté nastoupili ROXOR. Proti poslednímu koncertu posílili o basáka, předělali klaxofon a doplnili strunné nástroje.
Spustili svůj pekelný ryk doprovázený hip-hopovou recitací. Méně otrlí jedinci začali houfně opuště vopici. A i ti otrlrjší nevědomí netušili co se děje.
Basa coby nový nástroj muziku obohatil o další barvu a celkový dojem byl „melodičtější“. Fotky ROXORu
Po čtvrtém kusu jsem musel vyrazit do postele. Za poslední tři dny jsem naspal celkem asi 10 hodin. V neděli mě čekají lávky v Neratovicích.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..