7. VMD – punk neumřel…
Pro letošní rok se pořádání této legendární akce ujala bikově dýdžejská agentura MFR. Kluci už nějaký ten ročník na duálek jezdili a když už Mates nestíhal organizaci pro letošek, domluvili jsme se na pokračování. A pro letošek se podařilo zajistit i počasí. MFR je slušnej spolek punkáčů.

Dorazili jsme v pátek odpoledne a parkrát jsem se svezl. Na trati přibyl kopáček s dropíkem. Jinak vše při starém.

Večer MFR spustili muziku. Na jejich gramcích se střídaly neskutečné kombinace desek. Techno – Bee Gees – Dalibor Janda – Jimmy Hendrix. No hodně slušná jízda do pozdních ranních hodin. Rána bývají krušná…

Ačkoli se v tradičním duálkovém termínu opět jelo několik závodů, přijelo závodit 52 jezdců.

Protože jsem letos závodil po (4 letech), nemám uplně šajn o tom, jak probíhal závod. Více uvidíte ve výsledcích a na fotkách. Vrátil jsem se s koňarem přes všechny tři hlavy stehenního svalu po kolizi s jedním z mladých riderů. Šel po mě docela zostra… ;-)Po loňské premiéře se letos jel i slopestyle. A byli jezdci, kteří přijeli jen na něj. A taky to bylo vidět. Kuba předváděl různorodý triky. Výzva jihočeské fr_crew – vemte si ho do práce. Myslím že je to talent.

Nakonec proběhlo vyhlášení výsledků, kde Anríl vybíral ceny z hromady na zemi do pytlů na odpadky a předával je riderům.

V podvečer se opět rozjela kalba.
Majitel Tattoo Anděl rozhodnul že věnuje kérku za 10 000,- tomu, kdo provede největší šílenost. Sám nasadil laťku hustým nudyridingem. Naštěstí mi došla baterie ve foťáku.
Prostě takový „normální“ duálek ve Vysokém Mýtě.

Protože jsem byl zatím u všech duálků, dovolím si shrnutí. Přesto že se MFR organizace závodů občas slušně vymykala z rukou, nikdo to moc neřešil a Atmosféra zůstala zachovaná.

Fotky The Skřeth a mkds

Fotky Sonica a TomBoy

Výsledky v xls

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..